İkamet İzni Danışmanlığı

İKAMET İZNİ DANIŞMANLIK

Attalia Global Danışmanlık, alanında uzman Göç Danışmanları ile Türkiye’de yaşamak isteyen yabancıların İkamet İzni Başvurularında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Her müşterinin durumu ve istekleri dikkate alınarak en doğru hizmet planı belirlenir. Attalia Global’in uzman danışmanları tüm müşterilere, ilk adımdan son adıma kadar her aşamada danışmanlık yapmaktadır.

4 Adımda Oturma İzni Başvurusu Danışmanlığı

  1. Adım Başvuru Planın hazırlanması: Danışmanlarımız tarafından müşterinin ülkesine, Türkiye’de kalış amacına ve taleplerine göre en uygun ikamet tipi ve süresi belirlenerek İkamet izin başvuru planı hazırlanır.
  2. Adım Gerekli Olan Evrakların Hazırlanması: Her müşterinin durumu değerlendirilerek İkamet izni için gerekli olan evraklar tespit edilir ve İl Göç İdaresinin istediği evrakların tam ve doğru şekilde müşteri tarafından hazırlanması sağlanır. Tercüme edilmesi gereken belgeler Attalia Global’in yeminli tercümanları tarafından tercüme edilir.
  3. Adım İkamet İzin Başvurusunun Yapılması: Müşteri için İkamet İzin başvuru doldurulur ve İkamet izni alınacak İl Göç İdaresi’nden randevu alınır.
  4. Adım İkamet İzin Randevusu ve Randevu Sonrası Takip: Randevu günü Müşterilerin İl Göç İdarelerine gerekli evrakların eksiksiz olarak vermeleri için randevu öncesinde son kontroller yapılır. Randevu sonrasında ise adres kaydı gibi zorunlu işlemlerde danışmanlık sağlanır.